Spelare chevalier3000 postat ett inlägg den 10/02 12:53 på MadWin Forum: Castor X-Trem - variabel svårighet . Svara honom på MadWin och MadWin ut med andra spelare

Upptäck hemliga forntida
Hemliga forntida
Dechiffrera Julien Riddles uråldriga gåta genom att sätta ihop klossar för att bilda en perfekt kvadrat.
upptäcka
Upptäck de gamla texterna
Forntida texter
Gå på äventyr med Julien Riddle och leta efter det längsta ordet!
upptäcka
Upptäck hemliga forntida
Hemliga forntida
Dechiffrera Julien Riddles uråldriga gåta genom att sätta ihop klossar för att bilda en perfekt kvadrat.
upptäcka
Upptäck fotbollsduell
Fotbollsduell
upptäcka
Upptäck Farao
Farao Booty Game
Tjäna i Acemagician Windows 11 Pro Mini PC
upptäcka

ämne:  Castor X-Trem - variabel svårighet
chevalier3000
59 
10/02/2010 12:53:52

Hej, för att ett spel ska vara rättvist måste det fungera på samma sätt på alla datorer. Förutom detta gäller inte Castor X-Trem.

På en dator lite gammal kommer spelet att svängas långsamt och det blir lättare att rikta in bonusar (raket, trampolin ...) och undvikit påföljderna (stopp, balong ...). Även om du spelar från en ny PC (dual core) kommer spelet att gå super snabbt och det omöjliga att sikta på en bonus eller för att undvika ett straff.

Skulle det vara möjligt att begränsa rullningshastigheten för de senaste datorerna? Till exempel maximalt 10 meter / sekunder.



DreamCentury-märkeslogotypen
Gratis spel utan köpplikt, gratis spel och gåvor

© Copyright 1999-2025 - DreamCentury Entertainment - Alla rättigheter reserverade